Понад 1205 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії

Дата: 05.10.2022 10:18

За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, станом на ранок 5 жовтня, 418 дітей загинуло та понад 787 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 404, Харківській – 251, Київській – 116, Миколаївській – 75, Чернігівській – 68, Луганській – 64, Херсонській – 57, Запорізькій – 50 та Дніпропетровській – 30.

Повідомляється, що 3 жовтня внаслідок артобстрілу ворогом міста Куп’янськ Харківської області отримала травми дев'ятирічна дівчинка.