Чорна кривава війна забирає кращих...

Дата: 21.03.2022 09:34

Шановні жителі громади!

Мурованокуриловеччина з неймовірним болем  сприйняла жахливу трагічну звістку про загибель нашого  другого земляка з Долинян, НАЗАРОВА ВЯЧЕСЛАВА СЕРГІЙОВИЧА! Наша  громада в тяжкій скорботі… Загинув Герой, нащадок повстанців і вірний син України. Він самовіддано став на захист нашої землі,  безстрашно боровся із російським окупантом. Захисникові  всього  24 роки. Висловлюємо глибокі  співчуття рідним та близьким Героя!!! Не забудемо, не пробачимо ніколи!

Сьогодні, 21.03.2022, у Мурованокуриловецькій селищній територіальній громаді оголошено День жалоби з метою вшанування пам'яті загиблого військового ГЕРОЯ.

На знак скорботи на території громади приспущено Державний Прапор України біля приміщення селищної ради, спорудах органів влади, підприємств, установ та організацій.

Герої не вмирають!

Слава Україні! Героям Слава!

Селищний голова                                                                     Галина ЦИБУЛЬСЬКА